2018 - 6.ročník
3.listopad 2018
memoriál
TONÍČKA SRPA
.... již po sedmé jsme se sešli v hale na Pankráci na závěrečném turnaji našeho poháru veteránů ,který pořádá nohejbalový oddíl TJ Pankrác .Bohužel tentokrát družstva nevyužila kapacitu turnaje,kterou pořadatelé stanovili na 12 trojic,ale osmičku přihlášených doplnila trojka Pepika Rezka a v sobotu ráno ještě dorazili kamarádi ze Sokola Nový Bydžov ...
... putovní pohár obhajovala trojka Karlových Varů ...
skupina A :
1.KARLOVY VARY - (Bláha,Veselý,Toth) .... 10 b 6:2
2.JANCI - (Dvořáček,Kupský,Hučík) .... 7b 5:3
3.BOBŘÍŠ - (Fulín,Drahokoupil J.,Drechsler) .... 6b 4:4
4.BATALION - (Pinkr,Perutka,Šťastný T.) ....6b 4:4
5.ŠACUNG - (Voltr,Pacovský,Krunert) .... 1b 1:7
... přestože lístky byly již dlouho dopředu vyprodané pár volných míst se ještě našlo ...
skupina B:
1. OW - (Rezek,Matyášek,Moravec) .....10b 6:2
2. ČENDA TEAM - (Souček,Ledvina,Hrachovec) .... 8b 5:3
3. 2+1 - (Průcha,Sokol,Zrubecký) .....6b 4:4
4. PANKRÁC - (Albrecht,Harmanec D+J) .....5b 4:4
5.S.NOVÝ BYDŽOV - (Mikulka M+R,Vlk) .....1b 1:7
... celkem nečekaně skončila cesta již ve skupině pro nováčka našich turnajů družstvo Šacungu....
čtvrtfinále:
KARLOVY VARY - PANKRÁC 2 : 1
ČENDA TEAM - DOBŘÍŠ 2 : 0
JANCI - 2+1 2 : 0
OW - BATALION 1 : 2
...čtvrtfinále vystavilo stopku Edovi a trojce Dobříše...
.... nemáš tam Venco někoho slabšího než Batalion ??? ...
semifinále :
KARLOVY VARY - ČENDA TEAM 2 : 1
JANCI - BATALION 2 : 0
... pořadí ...
1. místo KARLOVY VARY po vítezství 2:1
2.místo JANCI
3.místo BATALION po vítězství 2:0 na Čenda teamem ...
... tak kamarádi sedmý ročník NPV je minulostí
.... PETR PINKR je celkově sedmým vítězem poháru veteránů ...
*********
18.srpna 2018
osada MAJÁK
.... na předposledním turnaji jsem určitě očekával trošku větší počet trojek ,ale šestice účastníků se postarala o kvalitní akci veteránů ...
.... největší ,,kliku" co do počtu startujících měl nováček našeho poháru DAN ,který objednal seznamovací rundu všem přítomným hráčům..
.... malinko se nám zazelenalo ...
.... turnaj jsme rozehráli základní skupinou a družstva na 5-6 místě si zahrála o pořadí a družstva na 1-4 postupovala do klasického semifinále ...
... na Zapomenutých jsme nepískali ani jednou ...
TABULKA
1. ČENDA TEAM - Souček,Ledvina,Hrachovec ... 8 b
2. JIHLAVA - Průcha,Sokol,Straka ... 8b
3. BATALION - Pinkr,Šťastný T.,Sachl .... 6b
4. DOBŘÍŠ - Fulín,Drechsler,Drahokoupil J. .... 4b
5. S.N.BYDŽOV - Mikulka R.,Mikulka M.,Vlk .... 4b
6. SKOCHOVICE - Trnka,Hájek,Halama ... 0b
... po skončení skupin nastal bohužel jediný zádrhel,když nebyl předem napsán postupový klíč ,který určuje kriteria pořadí.V turnajích veteránů rozhoduje o celkovém pořadí počet bodů a při rovnosti bodů vzájemný zápas a při rovnosti bodů více družstev pak minitabulka právě těchto družstev.Kluci z Nového Bydžova vzali změnu pořadí sportovně a na posledním turnaji na Pánkráci se určitě poperou o postup ze skupiny za což jim patří velké díky...
... bojovníka Jirku se tentokrát pokoušel napodobit skoro každý...
... tentokrát spoluhráč Eda ....
... a dokonce i Leoš odložil své tělo do křovíčka...
... jak se rozdělily ceny ???? ...
.... šesté místo SKOCHOVICE - Leoš a Dan chybí Martin...
,,, ale únava ze zápisného to nebyla ...
5.místo borci SOKOLA NOVÝ BYDŽOV
4.místo JIHLAVA
3.místo si vybojovala trojka DOBŘÍŠE
2.místo po porážce 0 : 2 ve finále BATALION
1.místo ČENDA TEAM asi překvapivě,ale na turnaji tentokrát dokázal porazit všechny favority...
... TAK CHLAPI ZA ROK NAVIDĚNOU ..
*********
sobota 28.července 2018
TO ZAPOMENUTÝCH
.... a máme za sebou čtvrtý turnájek,který bohužel poznamenala neúčast hned tří elitních smečařů Jirky Dvořáčka,Pepika Rezka a Davida Ešnera a tak se osmička účastníků poprala o bodíky i s úmorným vedrem ,které tentokrát turnaj provázelo..
....jako první dorazila trojka nováčků z osady VEDRALKA ...
... počáteční problém pořadatelů s časomírou se vyřešil...
... a tak Míra Matějček mohl turnaj zahájit a přivítat družstva ...
skupina A:
1.BATALION - Sachl-Pinkr - Šťastný T. ..... 6b 6:2
2.PANKRÁC - Harmanec J.+D. - Thuj .....4b 4:2
3.U VĚŽIČKY - Vanya - Trnka - Drahokoupil J. .... 2b 3:4
4. NERATOVICE - Mach - Dlouhý - Mach ... 0b 1:6
skupina B :
1.SHÁNILCI - Průcha - Sokol - Zrubecký ....6b 6:0
2.ČENDA TEAM - Souček-Ledvina _ Hrachovec ... 4b 4:3
3. ZAPOMENUTÝCH - Novák - Holeš - Kočiš ...2b 3 : 4
4.VEDRALKA - Prokeš - Vilkner - Hájek ... 0b 0:6
... nováčkové z VEDRALKY měli zajištěný bezkonkurenční servis - po každém utkání již měli natočené pivíčko...
... to fakt musím počkat 43 let než si budu moct kopnout ...
čtvrtfinále :
BATALION - VEDRALKA 2 : 0
PANKRÁC - ZAPOMENUTÝCH 0 : 2
SHÁNÍLCI - NERATOVICE 2 : 0
ČENDA TEAM - U VĚŽIČKY 2 : 0
... domácí tým překvapivě vyřadil druhý tým skupiny A Pankrác ..
semifinále :
BATALION - ČENDA TEAM 1 : 2
SHÁNÍLCI - ZAPOMENUTÝCH 2 : 0
... angažování uzdraveného Honzi ,,Zrubáka" se vyplatilo ...
... Batalion tentokrát do finále nedošel..
...Batalion ještě jednou po digitální úpravě Mirka ( byla to fuška,ale co bych pro tebe Míro neudělal
4.místo - Zapomenutých
Pavel HOLEŠ - Petr KOČIŠ - Jan NOVÁK
3.místo - Batalion
Petr PINKR - Míra SACHL - Tomáš ŠŤASTNÝ
2.místo - ČENDA TEAM
Jirka LEDVINA - Vilda HRACHOVEC - Čenda SOUČEK
1.místo - SHÁNÍLCI
Honza ZRUBECKÝ - Kamil PRŮCHA - Radek SOKOL
.... finále mělo tentokrát jednoznačný průběh a Radek si tak mohl oběhnou vítězné kolečko ..
.... pátý turnaj je na MAJÁKU již za tři neděle !!!!!
čtvrtek 5.července 2018
OLD WANDERERS
..... na třetí turnaj si tentokrát udělalo čas 12 trojek a mezi účastníky se opět po delší době objevila trojka hráčů ,,Úval " a stejně jako mnohokrát v minulosti zamíchala pořadím favoritů.
.... trojku Polák,Havel,Brnozljak doplnil Tomáš Vízner...
.... Eda Fulín a jeho nová trojka ,,OVOCNATKA " Kamil Kleník,Hubáček a Svoboda .....
Základní část byla rozehrána ve dvou skupinách,ze kterých první čtyři družstva postupovala do play-off ...
skupina A :
1. OW Rezek - Matyášek - Moravec 14b 9 : 1
2.ŽAMPACH Ešner - Buddeus - Šimůnková 11b 7 : 3
3. BATALION Pinkr - Šťastný T. - Sachl 10b 6 : 4
4. BEZ KAMILA Sokol - Beránek V. -Nekola 7b 5 : 5
5. OVOCNATKA Kleník - Hubáček - Svoboda - Fulín 4b 3 : 7
6. ZAPOMENUTÝCH Novák - Trnka - Kočiš 0 b 0 : 10
.... bez Kamila budeme kluci dneska hodně vysoko ....
skupina B
1. JANCI Dvořáček - Kupský - Očenášek 14 b 9 : 1
2. ČENDA TEAM Souček - Ledvina - Hrachovec 13b 9 : 1
3. ERVET Havel - Polák - Vízner - Brnozljak 8b 5 : 5
4. DOBYTCI Veselý F. - Toth - Drahokoupil J. 8b 5 : 5
5. S.NOVÝ BYDŽOV Vlk - Černý - Mikula 3b 2 : 8
6. NERATOVICE Dlouhý - Mach - Hrušková - Šlechta 0b 0 : 10
.... pohodu ,,Neratovickým" nevzalo ani poslední místo ve skupině ...
.... u stánku reprezentačního trenéra žen JIRKY ŠMEJKALA se na slyšení tvořila slušná frontička ....
... zatím jen okouknout soupeře si přišel JIRKA KOPECKÝ ...
... a Láďa PROKOP ....
čtvrtfinále :
OW - DOBYTCI 2 : 0
ČENDA TEAM - BATALION 0 : 2
ŽAMPACH - ERVET 0 : 2
BEZ KAMILA - JANCI 0 : 2
... porážka jednoho z favoritů ve čtvrtfinále byla určitě velkým překvapením tohoto turnaje,ale velká bojovnost hráčů Ervetu rozhodla...
semifinále :
OW - BATALION 2 : 0
JANCI - ERVET 2 : 0
4. místo - ERVET
3. místo BATALION
2. místo JANCI
... a je to doma - tým ,,Pepi REZKA se konečně dočkal na,,domácí půdě ...
.... Jirka Matyášek ...
... vítězná trojka OW dokázala otočit vývoj zápasu s Janky a zaslouženě vyhrála celý turnaj...
... tak vydíš,že i dřív se hrál dobrý nohejbal já jsem Ti nekecal ...
... ceny pro vítěze ...
... nejlepší hráč turnaje ...
.... a už se to nese - tradiční odměna pro vítěze ...
... kachýnka ...
.... no tak za mně ,,chlapi dobrý" a 28.7. u nás na ZAPOMENUTÝCH ...
*********
sobota 24.února 2018
NERATOVICE
..... v Neratovické hale se rozdaly první letošní body v nohejbalovém poháru veteránů.Účast ??? 16 trojic a opět velmi vysoká kvalita ,jako v posledním turnaji na Pankráci...
.... Sokol N.Bydžov - K.Vary - Batalion ...
.... Džuzik a Honza ...
...Jirka s Fanoušem - téma většiny debat po sobotním ranním úspěchu na olympiádě nebyl nohejbal ,ale ESTER !!!!!
..... kecáš dostali banány ??? ne tentokrát frontička na losování.Pořadatelé se tentokrát dopustili drobné chybičky,když nenasadili favority a tak se bohužel hned do čtvrté skupiny dostali tři možní vítězové K.Vary,Janci a OW...
skupina A :
1. BATALION - (Pinkr-T.Šťastný-Peroutka) 8b 5 : 1
2.MOST 5 - (Hartman-Kasl-Růžička) 6b 4 : 2
3.ŠTRAMÁCI -(Thuj-Trnka-Vízner) 4b 3 : 3
4.KONOJEDY - (Kratochvíl-Pokorný-Brnojak) 0b 0 : 6
skupina B.
1.JEN MY TŘI - (Průcha-Včala-Sokol) 8b 5 : 1
2.NERATOVICE - (Šlechta-Mach-Hrušková-Kašák) 3b 2 : 4
3.NOVÁ VES - (Buksa-Tobolka-Král) 3b 3 : 3
4.KOMÁŘÍ VRCH - (Beránek-Kaiser-Nebáznivý) 3b 2 : 4
.... Víťa Kopecký ví ,kde se hraje hezký nohejbal ...
skupina C :
1. ŠTRAMPOUCH - (Buddeus-Ešner-Šimůnková) 9b 6 : 0
2.ČENDA TEAM - (Hlaváček-Souček-Ledvina-Hrachovec) 6b 4 : 2
3. S.NOVÝ BYDŽOV - (Mikulka R.+ M-Vlk) 3b 2 : 4
4. U VĚŽIČKY - (Vanya-Drahokoupil-Pospíšil) 0b 0 : 6
skupina D:
1. KARLOVY VARY - (Bláha-Čermák-Tóth-Veselý) 9b 6 : 0
2.JANCI - (Dvořáček-Kupský-Kopáček) 6b 4 : 2
3-4.OLD WANDERERS -(Rezek-Matyášek-Zaspal) 1b 1 : 5
3-4.PANKRÁC - (Albrecht-Beránek-Harmanec J.) 1b 1 : 5
čtvrtfinále :
BATALION - ČENDA TEAM 2 : 0
JEN MY TŘI - JANCI 1 : 2
MOST 5 - ŠTRAMPOUCH 1 : 2
NERATOVICE - KARLOVY VARY 0 : 2
semifinal :
BATALION - JANCI 2 : 0 (10:9 10:8)
KARLOVY VARY - ŠTRAMPOUCH 2 : 1 (10:9 8:10 10:7)
.... první porážka v turnaji přišla pro Davida v semifinále...
... a druhá v boji o třetí místo s Jankama ,přesto s úsměvem...
.... Janci s novým hráčem Kropáčkem na třetím místě...
JANCI - ŠTRAMPOUCH 2 : 0 (10 : 9 10 : 4)
.... druhé místo BATALION ...
... Karlovy Vary potvrdily tip Fortuny a ve finále vyhrály 2 : 0 ...
...panebože ,jak tohle vysvětlím Mirkovi...
.... doufám,že se na turnaji v Žatci sejdeme ve stejném počtu....